O Przedszkolu Muzycznym Do Re Mi

Przedszkole Muzyczne DO RE MI to placówka zlokalizowana w samym centrum Bydgoszczy. Działamy od 2017 roku i jesteśmy jedynym przedszkolem w mieście, które stawia na rozwój muzyczny podopiecznych. Wiemy, że zajęcia muzyczne mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój maluchów. Nauka gry na instrumentach uczy kreatywności, systematyczności, wykształca w dziecku zamiłowanie do estetyki i rozwija wrażliwość. Muzyka wpływa na ogólny rozwój intelektualny i emocjonalny małego człowieka. Ma również aspekt terapeutyczny, to jeden z najlepszych sposobów na rozładowanie napięć i wyrażanie siebie.

W Przedszkolu DO RE MI Twoje dziecko znajdzie się pod opieką doświadczonych nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi dostarcza naszym wychowawcom wiele radości, a prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo podopiecznych są dla nich najważniejsze.

Duży nacisk kładziemy na zdrowie. Dbamy o pełnowartościową, zbilansowaną dietę przedszkolaków. Nie zapominamy też o codziennej dawce ruchu – spacery czy gimnastyka to obowiązkowe punkty planu zajęć. Organizujemy ciekawe zajęcia dydaktyczne, w tym spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

tańczące dzieci