Ceny pakietów

Cennik w Przedszkolu DO RE MI dostosowaliśmy w zależności od czasu pobytu dzieci oraz udziału w dodatkowych zajęciach. Podzieliliśmy naszą ofertę na cztery dogodne warianty. Możesz wybrać jeden spośród następujących pakietów:

Cennik obowiązuje od 01.03.2024.

Wyżywienie - stawka dzienna

Dieta podstawowa :

16 zł

Dieta specjalna :

Pakiet Mini

610 zł

W ramach pakietu opieka sprawowana jest do godziny 13

Dziecko uczestniczy we wszystkich zajęciach dodatkowych w ramach harmonogramu

Pakiet Standard

750 zł

Opieka jest sprawowana w godzinach pracy przedszkola tj. 6.30-17.00

Dziecko uczestniczy we wszystkich zajęciach dodatkowych w ramach harmonogramu

Pakiet Premium

940 zł

Zajęcia z gry na fortepianie - odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają około 20 minut. Pani Dominika podczas zajęć pomaga dzieciom stawiać swoje pierwsze muzyczne kroki na klawiaturze.

Balet - zajęcia prowadzi solistka Opery Nova w Bydgoszczy pani Angelika. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Dzieci uczą się jak uelastyczniać swoje ciało, jak poruszać się z gracją, poznają podstawowe figury baletowe oraz wykonują choreografie.

Pakiet Premium Plus

1040 zł

Dziecko uczestniczy w dwóch wybranych zajęciach dodatkowych z pakietu premium.