Opieka i zajęcia w Przedszkolu Muzycznym DO RE MI

Oferta Przedszkola prywatnego DO RE MI skierowana jest do rodziców dzieci, które ukończyły już 2,5 roku. Zajęcia dydaktyczne dla przedszkolaków odbywają się w grupach do 20 osób. Zgodnie z naszą filozofią w codziennym planie dnia przewidujemy wiele aktywności opierających się na muzyce. Przygotowaliśmy kilka pakietów, z których możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie i Twojej pociechy. Każdy pakiet obejmuje:

• profesjonalną opiekę,
  • kompleksowe dbanie o zdrowie,
  • wyłącznie zdrowe posiłki,
  • edukację językową (zajęcia z języka angielskiego dwa razy w tygodniu),
  • wiele ciekawych i różnorodnych aktywności muzycznych.

Zajęcia muzyczne

Tym, co wyróżnia naszą placówkę jest nacisk na rozwój muzyczny przedszkolaków. Korzystamy z różnego rodzaju instrumentów, takich jak instrumenty Orffa, bum bum rurki, flażolety, gitary. Każda sala wyposażona jest też w pianino. W ramach pakietu PREMIUM maluchy mają szansę nauczyć się gry na skrzypcach i na fortepianie, a także pobierać lekcje śpiewu.

A dlaczego właśnie muzyka? Tego typu zajęcia stymulują rozwój na wielu płaszczyznach. Wśród zalet uczestniczenia w zajęciach rytmicznych można wymienić np.:

• wykształcenie odpowiedniej koordynacji ruchowej,
  • naukę wrażliwości muzycznej,
  • poprawę zdolności umysłowych,
  • zwiększenie pewności siebie.

Obcowanie z muzyką ma również korzystny wpływ na układ nerwowy, zwłaszcza u dzieci z deficytami wzroku czy słuchu.

Wiesz już, że Przedszkole Muzyczne DO RE MI to idealne miejsce dla Twojego dziecka?

Weź udział w naborze i wypełnij Kartę zgłoszenia!